Ruční a bezkontaktní mytí vozidel

Ruční mytí a bezkontaktní mytí vozidel

Ruční mytí a bezkontaktní mytí vozidel

Provádíme ruční mytí karoserie, které je mnohonásobně šetrnější k laku Vašeho vozu, oproti průjezdu kartáčovou myčkou. U nás nehrozí poškrábání laku vozidla a navíc u nás zaplatíte za ruční mytí stejně, jako za běžný mycí program v kartáčové myčce. Taktéž provádíme bezkontaktní mytí, které spočívá v tlakovém předmytí vozidla, nanesením aktivní pěny (s voskem nebo bez) a následný oplach vozidla. Při tomto mytí nedochází k žádnému fyzickému kontaktu s karoserií. Tento program je velmi oblíben zejména u majitelů dražších vozů.

Leštění a renovace autolaku

Leštění a renovace autolaku

Tento typ renovace laku je vhodný pro běžné poškození provozem vozidla. Hlubší rýhy nebo praskliny, které zasahují do spodní základové barvy můžeme řešit v rámci lakýrnických prací. Lak je nejčastěji poškozen kartáči z myček na auta, které na povrchu způsobují velmi jemné škrábance. Tenké rýhy způsobují celkový dojem zašedlého laku bez lesku. Velký vliv má samozřejmě i přirozené stárnutí laku, kdy se na povrch usazují nečistoty, které nelze smýt. Důležitou roli hraje i počasí. Abychom laku navrátili lesk a poskytli mu ochranný film na povrchu, máme k dispozici profesionální nástroje a autokosmetiku, díky kterým docílíme dlouhodobého efektu. Lak Vám profesionálně zrenovujeme a nakonzervujeme.

Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba vozu

Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba vozu

Tato služba spočívá v ručním mytí, nebo bezkontaktním mytí vozidla. Kompletní úklid interiéru, důkladné vysátí, umytí a ošetření plastů, vyčištění oken a vytření rámů dveří.

Kompletní čištění interiéru

Kompletní čištění interiéru

Vyčistíme přístrojovou desku včetně průduchů, stropnici a výplně a rámy dveří, profesionálně vysajeme vozidlo i na méně dostupných místech. Vyčistíme sedadla čalouněné i kožené. Vyčistíme a ošetříme veškeré plastové díly, naimpregnujeme kožený interiér, odstraníme zvířecí chlupy, zápach po kuřákovi, vyčistíme okna.Vše provádíme značkovou autokosmetikou renomovaných značek.

Odstranění reklamní polepů

Odstranění reklamní polepů

Odstraníme veškerý starý a poškozený reklamní polep z Vašeho vozu.

Mytí motorů

Mytí motorů

Na motory nanášíme kvalitní odmašťovací prostředky, mytí probíhá tlakovou vodou. Je možné také použít ochranné prostředky, které ošetřují strukturu jednotlivých materiálů, jak kovových, tak i plastových. Po umytí motor a jeho příslušenství vysušíme tlakovým vzduchem.

Čištění litých kol a regenerace pneumatik

Čištění litých kol a regenerace pneumatik

Litá kola jsou vystavena agresivnímu účinku od prachu odpadávajícího od brzdového systému vozidla. Kola jsou pak značně zčernalá. Pro čištění litých kol používáme čističe, které v jednom procesu litá kola čistí a ošetřují. Výsledkem jsou pak litá kola, jako kdyby vyjely z výroby. Po vyčištění na pneumatiky nanášíme regenerační nástřik, který jim vrací původní černý vzhled a zároveň zabraňuje jejich vysychání a praskání.

Ceník

SlužbaCena
Ruční mytí a bezkontaktní mytí vozidel cena se odvíjí od stavu znečištění a velikosti vozidla
Leštění a renovace autolaku1000,- až 2000,- Kč
cena se odvíjí od stavu poškození laku a velikosti vozidla
Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba vozu od 850,- Kč
cena se odvíjí od stavu a velikosti vozidla
Kompletní čištění interiéru od 1100,- Kč
cena se odvíjí od stavu znečištění a velikosti vozidla
Čištění litých kol a regenerace pneumatikodvíjí se od stavu znečištění
Odstranění reklamní polepůodvíjí se od plochy reklamních polepů
TOPlist