Ruční a bezkontaktní mytí vozidel

Ruční mytí a bezkontaktní mytí vozidel

Ruční mytí a bezkontaktní mytí vozidel

Provádíme ruční mytí karoserie, které je mnohonásobně šetrnější k laku Vašeho vozu, oproti průjezdu kartáčovou myčkou. U nás nehrozí poškrábání laku vozidla a navíc u nás zaplatíte za ruční mytí stejně, jako za běžný mycí program v kartáčové myčce. Taktéž provádíme bezkontaktní mytí, které spočívá v tlakovém předmytí vozidla, nanesením aktivní pěny (s voskem nebo bez) a následný oplach vozidla. Při tomto mytí nedochází k žádnému fyzickému kontaktu s karoserií. Tento program je velmi oblíben zejména u majitelů dražších vozů.

Leštění a renovace autolaku

Leštění a renovace autolaku

Tento typ renovace laku je vhodný pro běžné poškození provozem vozidla. Hlubší rýhy nebo praskliny, které zasahují do spodní základové barvy můžeme řešit v rámci lakýrnických prací. Lak je nejčastěji poškozen kartáči z myček na auta, které na povrchu způsobují velmi jemné škrábance. Tenké rýhy způsobují celkový dojem zašedlého laku bez lesku. Velký vliv má samozřejmě i přirozené stárnutí laku, kdy se na povrch usazují nečistoty, které nelze smýt. Důležitou roli hraje i počasí. Abychom laku navrátili lesk a poskytli mu ochranný film na povrchu, máme k dispozici profesionální nástroje a autokosmetiku, díky kterým docílíme dlouhodobého efektu. Lak Vám profesionálně zrenovujeme a nakonzervujeme.

Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba vozu

Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba vozu

Tato služba spočívá v ručním mytí, nebo bezkontaktním mytí vozidla. Kompletní úklid interiéru, důkladné vysátí, umytí a ošetření plastů, vyčištění oken a vytření rámů dveří.

Kompletní čištění interiéru

Kompletní čištění interiéru

Vyčistíme přístrojovou desku včetně průduchů, stropnici a výplně a rámy dveří, profesionálně vysajeme vozidlo i na méně dostupných místech. Vyčistíme sedadla čalouněné i kožené. Vyčistíme a ošetříme veškeré plastové díly, naimpregnujeme kožený interiér, odstraníme zvířecí chlupy, zápach po kuřákovi, vyčistíme okna.Vše provádíme značkovou autokosmetikou renomovaných značek.

Čištění klimatizací, celková dezinfekce klimatizace

Čištění klimatizací, celková dezinfekce klimatizace

V systémech klimatizací (hlavně na výparníku) vznikají bakterie a plísně, které zde naleznou ideální životní podmínky. Ty jsou původcem zápachu, mohou ohrožovat zdraví řidiče a pasažérů (malých dětí, alergiků) nebo způsobovat korozi výparníku. Máme zařízení, které se využívá k dezinfekci klimatizací, likvidaci nepříjemných pachů v autě, kde nepomůže ruční čištění nebo jiné čištění na bázi chemikálií. V automobilech jsou místa, kde zápach a špínu není možné odstranit. Na takových místech se tvoří bakterie, plísně, viry, houby atd. Jsme schopni tohle všechno odstranit.

Mytí motorů

Mytí motorů

Na motory nanášíme kvalitní odmašťovací prostředky, mytí probíhá tlakovou vodou. Je možné také použít ochranné prostředky, které ošetřují strukturu jednotlivých materiálů, jak kovových, tak i plastových. Po umytí motor a jeho příslušenství vysušíme tlakovým vzduchem.

Čištění litých kol a regenerace pneumatik

Čištění litých kol a regenerace pneumatik

Litá kola jsou vystavena agresivnímu účinku od prachu odpadávajícího od brzdového systému vozidla. Kola jsou pak značně zčernalá. Pro čištění litých kol používáme čističe, které v jednom procesu litá kola čistí a ošetřují. Výsledkem jsou pak litá kola, jako kdyby vyjely z výroby. Po vyčištění na pneumatiky nanášíme regenerační nástřik, který jim vrací původní černý vzhled a zároveň zabraňuje jejich vysychání a praskání.

Odstranění reklamní polepů

Odstranění reklamní polepů

Odstraníme veškerý starý a poškozený reklamní polep z Vašeho vozu.

Ceník

SlužbaCena
Ruční mytí a bezkontaktní mytí vozidel od 250,- Kč
cena se odvíjí od stavu znečištění a velikosti vozidla
Leštění a renovace autolaku1000,- až 2000,- Kč
cena se odvíjí od stavu poškození laku a velikosti vozidla
Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba vozu od 650,- Kč
cena se odvíjí od stavu a velikosti vozidla
Kompletní čištění interiéru od 1000,- Kč
cena se odvíjí od stavu znečištění a velikosti vozidla
Čištění klimatizací, celková dezinfekce klimatizaceodvíjí se od stavu a znečištění klimatizace
Čištění litých kol a regenerace pneumatikodvíjí se od stavu znečištění
Odstranění reklamní polepůodvíjí se od plochy reklamních polepů
TOPlist