Ruční a bezkontaktní mytí vozidel

Ruční mytí a bezkontaktní mytí vozidel

Ruční mytí a bezkontaktní mytí vozidel

Provádíme ruční mytí karoserie, které je mnohonásobně šetrnější k laku Vašeho vozu, oproti průjezdu kartáčovou myčkou. U nás nehrozí poškrábání laku vozidla a navíc u nás zaplatíte za ruční mytí stejně, jako za běžný mycí program v kartáčové myčce. Taktéž provádíme bezkontaktní mytí, které spočívá v tlakovém předmytí vozidla, nanesením aktivní pěny (s voskem nebo bez) a následný oplach vozidla. Při tomto mytí nedochází k žádnému fyzickému kontaktu s karoserií. Tento program je velmi oblíben zejména u majitelů dražších vozů.

Čištění litých kol a regenerace pneumatik

Čištění litých kol a regenerace pneumatik

Litá kola jsou vystavena agresivnímu účinku od prachu odpadávajícího od brzdového systému vozidla. Kola jsou pak značně zčernalá. Pro čištění litých kol používáme čističe, které v jednom procesu litá kola čistí a ošetřují. Výsledkem jsou pak litá kola, jako kdyby vyjely z výroby. Po vyčištění na pneumatiky nanášíme regenerační nástřik, který jim vrací původní černý vzhled a zároveň zabraňuje jejich vysychání a praskání.

Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba vozu

Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba vozu

Tato služba spočívá v ručním mytí, nebo bezkontaktním mytí vozidla. Kompletní úklid interiéru, důkladné vysátí, umytí a ošetření plastů, vyčištění oken a vytření rámů dveří.

Kompletní čištění interiéru

Kompletní čištění interiéru

Vyčistíme přístrojovou desku včetně průduchů, stropnici a výplně a rámy dveří, profesionálně vysajeme vozidlo i na méně dostupných místech. Vyčistíme sedadla čalouněné i kožené. Vyčistíme a ošetříme veškeré plastové díly, naimpregnujeme kožený interiér, odstraníme zvířecí chlupy, zápach po kuřákovi, vyčistíme okna.Vše provádíme značkovou autokosmetikou renomovaných značek.

Odstranění reklamní polepů

Odstranění reklamní polepů

Odstraníme veškerý starý a poškozený reklamní polep z Vašeho vozu.

Mytí motorů

Mytí motorů

Na motory nanášíme kvalitní odmašťovací prostředky, mytí probíhá tlakovou vodou. Je možné také použít ochranné prostředky, které ošetřují strukturu jednotlivých materiálů, jak kovových, tak i plastových. Po umytí motor a jeho příslušenství vysušíme tlakovým vzduchem.

Ceník

SlužbaCena
Ruční mytí a bezkontaktní mytí vozidel cena se odvíjí od stavu znečištění a velikosti vozidla
Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba vozu od 1150,- Kč
cena se odvíjí od stavu a velikosti vozidla
Kompletní čištění interiéru od 1450,- Kč
cena se odvíjí od stavu znečištění a velikosti vozidla
Čištění litých kol a regenerace pneumatikodvíjí se od stavu znečištění
Odstranění reklamní polepůodvíjí se od plochy reklamních polepů
TOPlist